Znana marka OtterBox

Marka OtterBox zajmuje się produkcją akcesoriów do elektroniki użytkowej, Siedziba firmy znajduje się w Fort Collins. Klienci skorzystają z odpornych na wstrząsy i wodoodpornych etui na telefon, które cieszą się zainteresowaniem na rynku. Jak powstała firma? Jakie wyroby znajdziemy w ofercie? Gdzie można dokonać zakupu?

Firma OtterBox

Początkowo działalność oparta była na wodoodpornych pudełkach do elektronicznych urządzeń, z jakich korzystają miłośnicy outdooru. Bardzo szybko poszerzono ofertę o ochronne etui do smartfonów, jakie można zakupić w sklepach online. Markowe wyroby z powodzeniem znajdziemy w internetowych sklepie, który oferuje bogatą ofertę i atrakcyjną cenę. Zakupy bez wychodzenia z domu w dzisiejszych czasach są sporym udogodnieniem i pozwalają zaoszczędzić czas. Swoje pierwsze Otterbox stworzył w 1991 Curt Richardson. Było to wodoodporne pudełko, jakie miało stanowić odpowiedź na wzrost zainteresowania wodnymi sportami.  Z marki wyrosły trzy profesjonalne start-upy.

Szeroka oferta OtterBox

etui otterbox

OtterBox (tutaj) posiada w swojej ofercie między innymi:

  • etui na markowe produkty,
  • ochraniacze ekranu,
  • coolery i tumblry,
  • power banki,
  • kable i zestawy do ładowania,
  • futerały na kontrolery i klipsy do gier mobilnych.

Z pewnością ogromną zaletą firmy jest to, że oferuje doskonałą jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną. Klienci skorzystają z fachowej pomocy na każdym etapie zakupu w strefie online. Tutaj każdy znajdzie idealne etui do swojego smartfona, co pozwoli zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniami.

Comments are closed.