Selfie-stick w motywie bajkowym – modny i funkcjonalny

Selfie-stick to bardzo popularne akcesorium, które cieszy się dużym zainteresowaniem bez względu na wiek. Przydaje się ono w czasie podróży, ważnych uroczystości, świąt, urodzin czy imienin. Z pomocą tego kompaktowego akcesorium można wykonać wiele ciekawych zdjęć. Uniwersalny kijek z regulowanym uchwytem jest łatwy w użytkowaniu. Można w nim bezpiecznie umieścić każdy telefon bez obaw o wypadnięcie ze stelaża. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że urządzenie to można łączyć z telefonem za pomocą kabla jack. Kijek selfie zawsze wykazuje pełną gotowość do robienia zdjęć.

Różnokolorowe kijki do selfie z motywem bajkowym cenione za wygodę użytkowania

kijek do selfie

Rewelacyjny kijek do selfie z motywem bajkowym może stanowić ciekawy prezent na urodziny dla miłośników fotografowania. Najwyższej jakości materiał ABS, z jakiego są wykonane sprawia, że produkt w idealnym stanie może służyć długi czas. Produkt umieszczony na metalowym wysięgniku z całą pewnością gwarantuje precyzję wykonania zdjęć. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu akcesorium można dopasować do obudowy danego telefonu bądź też jego pokrowca.

Poręczne i ergonomiczne kijki do robienia zdjęć

Kijek do selfie jest bardzo poręczny oraz ergonomiczny, dzięki czemu nie wyślizgnie się on z dłoni. Z jego pomocą można zrobić zdjęcie sobie oraz swojej drugiej połówki na przykład na tle ładnej panoramy. Jego cechą charakterystyczną jest komfort użytkowania oraz długa żywotność produktu. Warto pamiętać, że to akcesorium jest bardzo uniwersalne. Jego długość po rozłożeniu wynosi 78 centymetrów, natomiast po złożeniu wynosi zaledwie 20 centymetrów. Dzięki temu to akcesorium można wygodnie schować do plecaka, torebki bądź innego organizera, nie martwiąc się o miejsce.

Comments are closed.