Monitory do pracy – które modele obecnie są na topie

Dell P2716D to świetny budżetowy monitor roboczy dla każdego, kto potrzebuje 27-calowego wyświetlacza. Ten monitor ma rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 i czas reakcji 5 ms, aby wyeliminować smużenie i rozmycie. Częstotliwość odświeżania 144 Hz pozwala na oglądanie obrazów i pracę z bardziej realistycznym ruchem.

Komputer do pracy i do gry

Ma również czas reakcji 1ms, który eliminuje rozmycie i smużenie, gdy używasz komputera do gier. Dell P2716D to świetny monitor roboczy do kodowania, projektowania lub każdego, kto spędza dużo czasu patrząc na ekran komputera.

Ma szeroki kąt widzenia i wysoką częstotliwość odświeżania dla realistycznego ruchu i obrazów. Ma również czas reakcji 5 ms, który eliminuje rozmycie i smużenie, gdy używasz komputera do gier.

Monitor do pracy w domu – ważne, aby wiedzieć co się kupuje

Pracując w domu lub w przestrzeni co-workingowej, możesz skorzystać z posiadania monitora roboczego. We wspólnej przestrzeni biurowej widok ekranu innych osób w tym samym czasie może być rozpraszający. Dzięki monitorowi roboczemu możesz po prostu skupić się na swojej pracy, nie będąc rozpraszanym przez ekrany innych osób.

Szukając najlepszego monitora do pracy, należy wziąć pod uwagę swoje potrzeby i budżet. Podstawowy monitor sprawdzi się w wąskim zakresie, ale wydanie nieco więcej na monitor z lepszymi funkcjami sprawi, że Twoje miejsce pracy będzie bardziej komfortowe i wydajne.

Jeśli szukasz najlepszych monitorów do pracy https://alstor.pl/produkty/monitory-biurowe/, czytaj dalej, aby zapoznać się z naszym bezstronnym przewodnikiem obejmującym wszystko, od porad dotyczących zakupu po najlepsze opcje dostępne obecnie na rynku.

Comments are closed.