Jakie etui na airpods wybrac? Co oferuje rynek?

Etui Airpods to doskonały sposób na zapewnienie bezpieczeństwa i utrzymanie dźwięku AirPods, gdy nie są używane. Możesz używać futerału, gdy jesteś pod prysznicem lub podczas biegu, podczas którego Twoje słuchawki mogłyby ulec uszkodzeniu, gdyby w kieszeni leżały luzem. Etui tego typu są dostępne we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach, dzięki czemu możesz wykorzystać swój styl, aby pokazać swoją osobowość lub dopasować je do swojego stroju.

Etui jako skuteczny sposób na ochronę słuchawek Airpods

etui na airpods

Etui na airpods to najlepszy sposób na ochronę airpodów przed wszelkimi uszkodzeniami. Występują w różnych wzorach, które oferują unikalną funkcjonalność i ochronę.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów ochrony cennych urządzeń przed uszkodzeniem. Obudowy Airpods zostały po raz pierwszy wprowadzone w 2018 roku i od tego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem. W oryginalnej wersji są białe i posiadają funkcję bezprzewodowego ładowania. Są jednak dość drogie, bo kosztują kilkaset złotych.

Etui zwiększa wagę urządzenia, gdy je transportujemy, ale chroni ono urządzenie. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż kupowanie nowego urządzenia za każdym razem, gdy ulegnie uszkodzeniu przez upuszczenie lub uderzenie.

Alternatywne etui na Airpods z motywem bajkowym

Obudowy na Airpods można dostosować za pomocą wszystkich ulubionych postaci z Disneya, Marvela itp. Możesz znaleźć wszelkiego rodzaju projekty na różnych stronach internetowych, które sprzedają tego typu etui za rozsądną cenę. Ceny wcale nie są wysokie i często są bardziej atrakcyjne niż te oferowane przez samo Apple.

Wśród dostępnych wzorów można znaleźć etui na Airpods z motywem bajkowym takie jak Myszka Miki, Iron Man, Myszka Minnie, Spider-Man, Scooby Doo, Różowa Pantera, Harry Potter i wiele innych.

Comments are closed.