iPhone 15 Pro Max – co go wyróżnia?

Obecnie iPhony cieszą sporą popularnością i wybiera je coraz więcej osób. Smartfony te charakteryzują się przede wszystkim swoim wyglądem i układem aparatów. Apple na tle innych marek wyróżnia się systemem operacyjnym iOS. We wrześniu tego roku swoją premierę miał iPhone 15 Pro Max. Co warto o nim wiedzieć? Jakie funkcje go wyróżniają?

Grafika w iPhone 15 Pro Max.

W tym modelu zastosowany został Czip A17 Pro, który sprawia, że grafika robi ogromnie wrażenie. Używanie smartfonu jest dzięki temu niezwykle przyjemne i fascynujące. Każde szczegóły są niesamowicie wyostrzone. Dodatkowo telefon został wyposażony w funkcję MetalFX Upscalling, która łączy system Neural Engine z GPU. Przez to zostaje wydłużony czas pracy. 

Jak sprawa wygląda z aparatami?

iPhone 15 Pro Max

Zdjęcia z tego telefonu wychodzą fenomenalne, kolory i detale są fantastycznie odwzorowane. Aparat główny 48 MP sprawdza się niezawodnie. Dlatego, jakościowo zdjęcia przybliżone są do tych, wykonywanych profesjonalnymi aparatami. iPhone 15 Pro Max pozwala skorzystać z siedmiu obiektywów:

  • ultraszerokokątny 0,5x (makro),
  • ultraszerokokątny 0,5x (13 mm),
  • główny 1x (24 mm),
  • główny 1x (28 mm),
  • główny 1x (35 mm),
  • teleobiektyw 2x (48 mm),
  • teleobiektyw 5x (120 mm).

Dodatkowo przez automatyczną rejestrację głębi ostrości, zrobione już zdjęcie można przerobić na portret.

Bateria i ładowanie.

Telefon może działać nawet do 29 godzin przy wyświetlaniu wideo. Naładować go można zarówno przy użyciu kabla, jak i bezprzewodowo. Istotne jest, że iPhone 15 Pro Max posiada wejście USB-C, które umożliwia szybszy przesył danych.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w tym modelu?

Smartfon wykonany jest z tytanu o klasie lotniczej i jest dzięki temu niesamowicie wytrzymały, a przy tym lekki.

Na uwagę zasługuje także fakt, iż iPhone jest w stanie wezwać służby ratunkowe po rozpoznaniu poważnego wypadku. Wbudowany dokładny GPS będzie mógł określić faktyczne położenie i pokierować w to miejsce pomoc. Zdarzenie ustalane jest na podstawie zaawansowanych algorytmów i czujników.

Nową, ciekawą kwestią jest również dodatkowy przycisk czynności. Umożliwia on włączenie ulubionej aplikacji w ekspresowym tempie. Jej wybór zależy od użytkownika. 

Comments are closed.