iPad mini Cellular, czyli urządzenie przydatne dla każdego

iPad mini zachwyca każdym szczegółem. Ekran rozciąga się do krawędzi przeprojektowanej obudowy, z węższymi ramkami i elegancko zaokrąglonymi rogami. Wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 8,3 cala jest wyposażony w technologię True Tone i szeroką gamę kolorów P3. Minimalizuje również odblaski, dzięki czemu znaki są wyraźne, a kolory żywe w każdych warunkach. iPad mini Cellular jest dostępny w czterech wyjątkowych kolorach. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu?

iPad mini Cellular – co takiego w sobie ma?

Czytnik Touch ID z górnym przyciskiem służy do błyskawicznego, łatwego oraz bezpiecznego uwierzytelniania. Użycie odcisku palca pozwala nie tylko odblokować iPada, ale także umożliwia dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności. Nowy czip A15 Bionic oznacza, że iPad mini jest tak potężny, jak i mobilny. Obsługuje wszystko, od edycji korespondencji w skrzynce odbiorczej po edycję zdjęć w Photoshopie. Uruchamianie zaawansowanych aplikacji, nagrywanie filmów i fotografowanie. Ma się tak naprawdę całkowitą swobodę, gdziekolwiek się jest. IPad mini Celluar to nawet do 40% lepsza wydajność procesora i do 2x większa szybkość samouczenia maszynowego dla APPLE Neural Engine. Urządzenie idealnie sprawdzi się w pracy, na uczelni, w szkole i w domu. Szczegółowe dane techniczne na temat iPada mini cellular znajdziesz na stronie https://ispot.pl/ipad-mini-cellular.

Ciekawe i przydatne funkcje

Spotlight (funkcja Centrum uwagi) sprawia, że rozmowy wideo są bardziej naturalne. Gdy się porusza, kamera automatycznie podąża niejako za daną osobą i utrzymuje twarz na środku kadru. Ponadto, gdy inni uczestnicy przyłączają do rozmowy lub ją opuszczają, widok zostanie odpowiednio powiększony lub pomniejszony.

iPad mini Cellular w odcieniu fioletowym

iPad mini jest kompatybilny z rysikiem APPLE Pencil drugiej generacji, który mocuje się magnetycznie oraz ładuje bezprzewodowo, dzięki czemu zawsze ma się go pod ręką. Stuknięcie dwukrotnie w APPLE Pencil pozwala szybko przełączać się między narzędziami, takimi jak zakreślacz i gumka, które przydatne są w pracy. APPLE Pencil zmienia iPada mini w przenośny szkicownik i najlepszy notatnik na świecie.

iPad dla każdego

iPad mini jest kontrolowany przez iPadOS i jest intuicyjny, a jednocześnie wszechstronny. Pozwala na kontrolę wielu aplikacji jednocześnie za pomocą prostych gestów wielodotykowych. Nowe funkcje w systemie iPadOS 15 sprawiają, że iPad mini jest bardzo wszechstronny. Można na szybko zanotować w nim pomysł, który wpadnie do głowy za pomocą krótkiej notatki, przetłumaczyć rozmowy z funkcją tłumaczenia, a dzięki SharePlay można obejrzeć coś ciekawego z rodziną i przyjaciółmi.

Połączenie rozmiaru i funkcji sprawia, że iPad mini jest niezbędny do wszystkiego, od kontroli bezpieczeństwa w liniach lotniczych po transmisje strumieniowe szkoleń. Niezliczone aplikacje opracowane specjalnie dla iPada oferują wyjątkowe możliwości. Szerokokątny aparat z tyłu iPada mini ma czujnik 12 MP z pikselami ostrości i przysłoną, która wpuszcza więcej światła, dzięki czemu zdjęcia są zawsze ostre i kolorowe. Obrazy są doskonale rejestrowane dzięki nowemu procesorowi ISP.

Comments are closed.