Etui z własnym nadrukiem – szybki sposób na stworzenie projektu na własnym telefonie

Rosnący trend w dziedzinie personalizacji przedmiotów codziennego użytku doprowadził do sytuacji, w której wielu usługodawców oferuje druk na żądanie na różnych obiektach, a jednymi z najpopularniejszych są etui z własnym nadrukiem, których projekty można stworzyć na własnym telefonie i z jego poziomu zamówić etui. https://vegacom.eu/pl/products/zaprojektuj-swoje-etui-z-nadrukiem-wybierz-model-telefonu-42407.html

Jakie aplikacje są potrzebne do całego procesu?

Istnieje wiele aplikacji udostępniających usługę typu „zaprojektuj etui”. Warto dodać, że są to aplikacje zagraniczne, lecz w Polsce coraz więcej jest przedsiębiorców oferujących takie same usługi. Strony ich posiadają wbudowane edytory, które umożliwiają stworzenie projektów z gotowych elementów, a także import tych stworzonych w innych aplikacjach.

Edytory grafiki przydatne przy projektowaniu etui z własnym nadrukiem

Na telefony dostępnych jest wiele edytorów grafiki wektorowej, które najlepiej nadają się do tego typu projektowania. Można w nich szybko i łatwo stworzyć nieskomplikowany, a jednocześnie interesujący design. Z darmowych aplikacji warto polecić VsVdraw i PaperSimple, a jeżeli wydanie kilkunastu złotych nie jest problemem, warto użyć programu Skedio.

Doskonałym darmowym narzędziem, które występuje i w formie aplikacji i aplikacji w przeglądarce, jest Canva, która umożliwia tworzenie designu metodą „przeciągnij i upuść”.

Stworzone powyższymi programami projekty można następnie wgrać na stronę i zobaczyć finalny podgląd, po czym dochodzi do zamówienia etui i zapłaty za nie. Później już tylko wystarczy zaczekać na otrzymanie przesyłki i cieszyć się niepowtarzalnym etui.

Comments are closed.