Akcesoria gsm w wersji smart – innowacyjne etui do telefonów

Telefony komórkowe już dawno przestały pełnić funkcje wyłącznie urządzeń do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości. Również etui do telefonów nie są już zwykłymi osłonami na telefon.

Akcesoria gsm stają się bardziej smart – mają za zadanie ułatwiać ludziom codzienne funkcjonowanie. Na rynek wychodzą co raz nowsze i bardziej innowacyjne rozwiązania. Jakie są?

1. Przydatne


Jednym z nich jest etui z zamontowanymi w klapce diodami led. Wyświetlają one informacje o godzinie, wykonanych połączeniach, wiadomościach, czy stanie baterii. Umożliwia to szybką informację o połączeniach i równie szybkie odbieranie połączeń bez podnoszenia klapki telefonu.


2. Nowoczesne


Równie ciekawe rozwiązanie posiadają etui ułatwiające robienie zdjęć.
Posiadają wbudowane lampki led osadzone w ramie etui. Poprawiają one znacząco jakość zdjęć selfie – zwłaszcza tych robionych w kiepskich warunkach.


3. Pomysłowe


Innym pomysłowym rozwiązaniem jest etui z wbudowanym kijkiem do selfie. Kijek schowany jest z boku etui i można go w każdej chwili wyciągnąć, żeby wykonać zdjęcie.


4. Funkcjonalne


Dla fanów fotografii stworzono etui z dwoma przykręcanymi do niego obiektywami. Obiektyw szerokokątny i teleobiektyw pozwolą zrobić bardzo dobre jakościowo zdjęcia, gdy nie ma możliwości skorzystania z lustrzanki.

Innowacyjne rozwiązania wśród akcesoriów gsm kształtują gusta użytkowników. Wymagają oni nowych pomysłów, ciekawych funkcji i praktycznych gadżetów. Dlatego nawet etui do telefonów rozwijają się wraz z rozwojem technologii. Jakimi funkcjami jeszcze zaskoczą?

Comments are closed.