6 porad i wskazówek dotyczących iPhone’a XR, o których możesz nie wiedzieć do 2021 r.

Kto nie lubi przydatnych wskazówek? Nie mówimy tutaj o wskazówkach życiowych, ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić ze swoim iPhone’m, aby uprościć swoje życie. Oto najlepsze praktyczne wskazówki i techniki, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości tego gadżetu w 2021 roku.

iphone xr black czarny plecyiPhone oferuje unikalną mieszankę zaawansowania technologicznego i łatwości obsługi, która wyróżnia go na tle konkurencji. Posiada mnóstwo zaawansowanych funkcji, które spełnią większość wymagań użytkownika telefonu.

Parametry iphone xr szczegółowo opisane zostały na stronie ISpot, gdzie również kupimy go w salonach.

Oto pięć wskazówek i sztuczek dotyczących iPhone’a XR, które warto poznać w 2021 roku:

Zrób zdjęcie iPhone’m bez dotykania go.

Zamiast bawić się przyciskami aparatu iPhone’a, po prostu kliknij przycisk głośności na słuchawkach Apple EarPods.

Są chwile, kiedy kręcisz film i zdajesz sobie sprawę, że musisz zrobić zdjęcie bez zatrzymywania filmu. Wystarczy kliknąć przycisk migawki znajdujący się obok przycisku wideo, aby przechwycić nieruchomy obraz bez utraty rytmu.

Szybsze zamykanie aplikacji

Załóżmy, że przełączasz się między trzema aplikacjami i musisz szybko przejść do czegoś innego. Zamknięcie każdej z trzech aplikacji pojedynczo może być trudne i czasochłonne.

Jednak urządzenie z systemem iOS oferuje idealną odpowiedź dla Ciebie. Przeciągnij trzema palcami po menu wielozadaniowości, aby zamknąć wszystkie aplikacje jednocześnie.

Ustaw czas odtwarzania ulubionej muzyki.

Niektórzy ludzie lubią uspokajające dźwięki swojej ulubionej muzyki, które usypiają ich do snu. Jednak nie chcesz być obudzony w środku nocy przez tę samą muzykę.

Użyj opcji znaczników „kiedy czas się kończy” i „przestań grać” w aplikacji zegara, aby wyłączyć muzykę w odpowiednim momencie po zaśnięciu.

Skonfiguruj niestandardowe odpowiedzi na nieodebrane połączenia.

Możesz znaleźć się w sytuacji, która uniemożliwi Ci odbieranie połączeń, na przykład podczas konferencji.

Nie musisz się martwić. Jeśli nie chcesz wykorzystywać gotowych odpowiedzi zastosuj ten hack. Przechodząc do Ustawienia-telefon-odpowiedz z tekstem, możesz zaprojektować własną odpowiedź, aby grzecznie odpowiadać na nieodebrane połączenia.

Ustaw zdjęcie jako prywatne.

Niektórzy użytkownicy nigdy nie zrozumieją podstawowych zasad uprzejmości i ulegną pokusie węszenia na telefonach innych osób.

I oczywiście wszyscy mamy parę takich prywatnych zdjęć, które są przeznaczone wyłącznie dla prywatnych oczu. iPhone XR oferuje rozwiązanie tego problemu. Przejdź do Zdjęć, wybierz swoje prywatne Zdjęcia, naciśnij ikonę Udostępnij, a następnie wybierz Ukryj. Bum! Nie są już widoczne dla każdego kto ma dostęp do Twojego telefonu.

Powiadomienia w postaci migającej lampy.

Jeśli wolisz wizualne powiadomienie o powiadomieniu zamiast dzwonka lub wibracji, iPhone XR oferuje alternatywne rozwiązania poprawiające komfort użytkowania.

Możesz skonfigurować lampę błyskową aparatu telefonu tak, aby migała wiele razy, informując o zbliżających się alertach. Przejdź do Ustawień, następnie Ułatwienia dostępu, następnie Dźwięk/Wizual, a następnie włącz przełącznik LED Flash dla alertów.

iPhone XR zapewnia użytkownikowi zaawansowaną technologię w zasięgu ręki. To ekscytujące szukać wskazówek i technik iPhone’a XR, które sprawią, że korzystanie ze smartfon’a będzie przyjemniejsze.

Comments are closed.